• Poslední články

• zakaznicke-tymy-skoda-v-akci-372017

Zákaznické týmy ŠKODA v akci 37/2017

Posádky s vozy ŠKODA FABIA R5 obsadily první dvě místa na posledním podniku tureckého mistrovství, Kocaeli Rallisi ● Pět vozů FABIA R5 v top 7 na paraguayské Rally Carapeguá ● Další dvě vítězství speciálů FABIA R5 ve francouzském poháru ● Úspěchy vozů FABIA R5 v Rakousku, na Slovensku a v Itálii

Číst více
  • zakaznicke-tymy-skoda-v-akci-362017

Zákaznické týmy ŠKODA v akci 36/2017

Vincent Verschueren vybojoval belgický titul, ačkoli na rozhodující Rallye du Condroz-Hyu zvítězil jeho soupeř Kris Princen ● Ferenc Vincze jun. si na Eger Rallye připsal své první vítězství na soutěži maďarského šampionátu ● Vozy ŠKODA FABIA R5 obsadily kompletní stupně vítězů na podniku francouzského poháru, Rallye National d’Automne La Rochelle ● Další vítězství vybojoval Derek McGarrity v Severním Irsku ● Dvě posádky vozů FABIA R5 na stupních vítězů na německé Lausitz Rallye

Číst více
  • zakaznicke-tymy-skoda-v-akci-352017

Zákaznické týmy ŠKODA v akci 35/2017

David Bogie na Britské rally těsně pod stupni vítězů ve WRC2 ● Adrián Díaz při svém premiérové startu s vozem ŠKODA FABIA R5 vyhrál španělskou Rallye San Froilán ● Tři speciály FABIA R5 Teamu FJ se umístily v první čtyřce na Critérium des Cévennes ve Francii ● Další úspěchy sbíraly zákaznické týmy ŠKODA ve Francii, Itálii, Švýcarsku, Walesu i na ostrově Reunion

Číst více
  • wrc-wales-pontus-tidemand-vyhral-zajistil-tak-desate-vitezstvi-pro-znacku-skoda-ve-wrc2

WRC Wales: Pontus Tidemand vyhrál a zajistil tak desáté vítězství pro značku ŠKODA ve WRC2

Tým ŠKODA Motorsport mohl na stupních vítězů předposledního podniku letošní sezóny Britské rally ve Walesu oslavovat. Nově korunovaný šampión kategorie WRC2 Pontus Tidemand a Jonas Andersson si s vozem ŠKODA FABIA R5 zajistili páté vítězství v letošní sezóně. Švédský pilot je s osmi vítězstvími aktuálně nejúspěšnějším jezdcem kategorie WRC2. Posádka Juuso Nordgren / Tapio Suominen z Finska dojela svoji první Britskou rally ve Walesu na přesvědčivém pátém místě. Ole Christian Veiby / Stig Rune Skjaermœn po nehodě v první etapě získávali ve zbytku rally s opraveným vozem ŠKODA FABIA R5 na náročných šotolinových tratích cenné zkušenosti. Tidemandovo vítězství ve Walesu bylo letošním desátým triumfem značky ŠKODA v kategorii WRC2.

Číst více
  • wrc-wales-sampioni-wrc2-tidemand-andersson-ve-vedeni

WRC Wales: Šampióni WRC2 Tidemand / Andersson ve vedení

V týmu ŠKODA Motorsport vládnou na Britské rally ve Walesu (26. 10. až 29. 10. 2017) smíšené pocity. Zatímco úřadující mistři světa kategorie WRC2 Pontus Tidemand / Jonas Andersson od první rychlostní zkoušky přesvědčivě vedou, na druhém místě jedoucí Ole Christian Veiby / Rune Skjaermœn museli se svým vozem ŠKODA FABIA R5 odstoupit potom, co v páté rychlostní zkoušce vyjeli mimo silnici. Jejich týmoví kolegové Juuso Nordgren a Tapio Suominen z Finska opět ukázali, že se velmi dobře učí a posunuli se zásluhou rychlých časů na sedmé místo na konci první etapy.

Číst více
  • foto-skoda-motorsport-na-britske-rally-2017

Předposledním podnikem FIA Mistrovství světa v rally (WRC) je Britská rally (26. až 29. října), která se odehrává na šotolinových tratích ve Walesu. V roce 2017 se tým ŠKODA Motorsport účastní soutěže se třemi vozy.

Číst více
  • foto-zakaznicke-tymy-skoda-na-britske-rally-2017

Wales Rally GB (26. až 29. října) je opět předposledním podnikem FIA Mistrovství světa v rally (WRC) a v jejím startovním poli mají své zastoupení také zákaznické týmy ŠKODA, které jsou připraveny čelit veškerým nástrahám šotolinových tratí ve velšských lesích.

Číst více
  • wrc-wales-na-zradne-waleske-trate-vyrazeji-zkuseni-matadori-ambiciozni-mladici

WRC Wales: Na zrádné waleské tratě vyrážejí zkušení matadoři i ambiciózní mladíci

Za předposledním podnikem FIA mistrovství světa v rally (WRC) zamířily týmy do Velké Británie, kde se od 26. do 29. října odehraje Britská rally, v jejímž rámci na posádky čeká 304 měřených kilometrů rozdělených do jednadvaceti rychlostních zkoušek. Ve Walesu nebývá nouze o překvapení, a to nejen kvůli proměnlivému počasí, které dokáže potrápit jak nováčky, tak zkušené jezdce. Obě skupiny budou mít své zastoupení i mezi jezdci s vozy FABIA R5 startujícími v barvách zákaznických týmů ŠKODA.