Tradiční Targa Florio je jedním z nejstarších automobilových závodů světa a uplynulý víkend se na Sicílii jela již posté. Letos organizátoři připravili přibližně 150 kilometrů asfaltových tratí rozdělených do 15 rychlostních zkoušek.

Posádka Umberto Scandola/Guido D’Amore vybojovala pro značku ŠKODA třetí místo v celkovém hodnocení soutěže. Každá ze dvou etap rally navíc byla samostatným podnikem italského šampionátu a v nich Scandola s D’Amorem obsadili čtvrté a třetí místo. Sám jezdec po soutěži připustil, že k ní přistoupil možná až příliš opatrně, přesto získal důležité body a v průběžném pořadí šampionátu figuruje na třetí pozici.

Prohlédněte si fotogalerii Massima Bettiola a další informace hledejte v nejnovějším článku z rubriky Zákaznické týmy ŠKODA v akci.