Michal Hrabánek

Po dvou špičkových výsledcích v mistrovství světa (vítězství v Italské rally na Sardinii a druhé místo v Německu) je aktuálně posádka Jan Kopecký / Pavel Dresler s vozem ŠKODA FABIA R5 na celkově čtvrté pozici v kategorii WRC2.

Jan Kopecký / Pavel Dresler, ŠKODA FABIA R5, ŠKODA Motorsport. Rally Bohemia 2017

Od Rally Šumava Klatovy v roce 2015 je kombinace Kopecký / Dresler a ŠKODA FABIA R5 v Mistrovství České republiky v rally (MČR) neporažena. Tento rok vyhrála v každé z pěti odjetých soutěží. Nedávno korunovaný český šampión Jan Kopecký vyhrál Barum Czech Rally Zlín již šestkrát. Celkově posádka Kopecký / Dresler vybojovala v Mistrovství České republiky (MČR) již 15 vítězství.

Jan Kopecký

Tato rally patří k nejvýznamnějším sportovním podnikům v České republice. Rally odstartuje v pátek 25. srpna v 16 hodin slavnostním ceremoniálem v centru Zlína. Bezprostředně po něm proběhne na stejném místě autogramiáda posádky Kopecký / Dresler. Ve 21:27 posádky vyrazí na spektakulární super-speciální zkoušku ulicemi Zlína. Pro posádky je připraveno 15 rychlostních zkoušek s celkovou délkou 204 kilometrů. Vítěz bude známý v neděli v 16:25 opět ve Zlíně.

Také fanoušci, kteří se přijdou na napínavá klání na rychlostních zkouškách Barum Czech Rally Zlín podívat, budou moci zažít pocit vítězství. V centru města na náměstí Míru bude mít ŠKODA pro diváky připraveny zajímavé aktivity, jejichž lákadlem je speciální soutěž o mimořádně atraktivní cenu – vítěz získá na rok vůz ŠKODA OCTAVIA RS 4x4.